Krabička pro univerzální tester GM328A

Koupila jsem si z Aliexpressu modul univerzálního testeru součástek GM328A. A jelikož se mi výrobcem dodávaná krabička z průhledného plexiskla nelíbila, tak jsem si vymodelovala a vytiskla vlastní 🙂

Modul je napájený z 9V baterie nebo z 5,5 DC konektoru na levé straně desky. Dole na  předním panelu se nachází tři páry zdířek pro měření frekvence, PWM výstup/generátor vln s obdelníkovým průběhem a měření napětí.

Na levý bok jsem přidala kolébkový spínač pro úplné vypnutí testeru. Původní SMD LED pro indikaci zapnutí testeru jsem z desky vypájela a nahradila klasickou zelenou THT LED o průměru 5 mm, jejíž vývody jsem nastavila drátky o délce cca 10 cm.

Krabička se dá buď pověsit na zeď za díry v zadním panelu nebo umístit do držáku…taky na zeď 😀

Všechny díly jsem vytiskla z PLA, rámeček displeje a klobouček pro rotační tlačítko s výškou vrstvy 0,1 mm, zbytek na 0,2 mm. STL soubory pro 3D tisk si můžete stáhnout zde: Krabička pro GM328A

POZOR! Může se stát, že modul nebude do krabičky přesně sedět, protože rozměry modulu se kus od kusu mírně liší. U mého kusu byly dvě díry posunuté o 1,5 mm a musela jsem je převrtat. Čína, no 😉

Seznam součástek:

1 kus          Modul univerzálního testeru GM328A  (delší verze)

4 kusy       Šroub se zápustnou hlavou M3 x 30

1 kus          Miniaturní kolébkový spínač Vigan MRS-101A-C4-R/B  nebo podobný s                                   rozměry   19,2 x 13 mm

1 kus          Zelená LED průměr 5 mm (BL-B2134-1 or jakákoliv podobná)

3  kusy      Panelová zdířka Vigan 24.102.2 průměr 2 mm ČERNÁ (nebo podobná pro                               otvor o průměru 6 mm)

1 kus          Panelová zdířka Vigan 24.102.1 průměr 2 mm ČERVENÁ (nebo podobná                                 pro otvor o průměru 6 mm)

1 kus          Panelová zdířka Vigan 24.102.5 průměr 2 mm MODRÁ (nebo podobná                                     pro otvor o průměru 6 mm)

1 kus          Panelová zdířka Vigan 24.102.3 průměr 2 mm ŽLUTÁ (nebo podobná                                       pro otvor o průměru 6 mm)

1 metr       Stíněný audio kabel 0,25/2,5 mm pro propojení desky a panelových zdířek.

– – –            Černé a červené vodiče o průměru 0,35 mm pro napájení a indikační LED

Příspěvek byl publikován v rubrice 3D tisk. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *